Kik vagyunk?

ELNÖKSÉG

MUNKATÁRSAK

HELYI VEZETŐK

MUNKACSOPORT VEZETŐK


ELNÖKSÉG

Kovács Gergő
társelnök
kovacs.gergely@mkkp.hu


Dada Suzi
társelnök
dada.suzi@mkkp.hu


Juhász Veronika
elnök-helyettes
juhasz.veronika@mkkp.hu


Mészáros László
elnökségi tag
meszaros.laszlo@mkkp.hu


Bürger Zoltán
elnökségi tag
burger.zoltan@mkkp.hu


A Savköpő Menyét Alapítvány* kuratóriuma:
Döme Zsuzsanna
Pavelkovits Petra
Bürger Zoltán
holnap, infók: mkkp.hu/sma
*a Magyar Kétfarkú Kutya Párt pártalapítványa


MUNKATÁRSAK

Nagy Dávid
operatív igazgató
nagy.david@mkkp.hu
+36 30 847 5592


Sliwa Tünde
pénzügyi vezető
sliwa.tunde@mkkp.hu


Budai Sándor
irodavezető
budai.sandor@mkkp.hu


Magyar Gábor
műhelyvezető
magyar.gabor@mkkp.hu


Jakab András
műhely munkatárs
jakab.andris@mkkp.hu


Hankó Klári
irodai munkatárs
hanko.klari@mkkp.hu


Terdik Roland
kommunikációs vezető
terdik.roland@mkkp.hu


Láng Dávid
kommunikációs munkatárs
lang.david@mkkp.hu


Pincehelyi Zita
kommunikációs munkatárs
pincehelyi.zita@mkkp.hu


Hetényi Zsolt
grafikai vezető
hetenyi.zsolt@mkkp.hu


Kocsik Tekla
budapesti koordinátor,
videós tartalomért felelős vezető
kocsik.tekla@mkkp.hu


Gráf Tamás
országos koordinátor,
regionális koordinátorokért felelős vezető
graf.tamas@mkkp.hu


Tamics Rita
regionális koordinátor
Csongrád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest megyék
tamics.rita@mkkp.hu


Zakota Tamás
regionális koordinátor
Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Vas, Zala megyék
zakota.tamas@mkkp.hu


IPK Manó
regionális koordinátor
Nógrád, Szabolcs megyék
ipk.mano@mkkp.hu


Martos B. Csongor
regionális koordinátor
Baranya, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna megyék
martos.csongor@mkkp.hu


Fenekes Roland
regionális koordinátor
Békés, Fejér, Komárom-Esztergom megyék
fenekes.roland@mkkp.hu


Sándor Balázs
regionális koordinátor
Borsod-Abaúj-Zemplén, Veszprém megyék
sandor.balazs@mkkp.hu



HELYI KOORDINÁTOROK
[feltöltés alatt]


MUNKACSOPORT VEZETŐK
[feltöltés alatt]

0 Shares