Szociológiát és kulturális antropologiát tanultam az Eltén és Amszterdamban, majd kisgyermekes anyaként Berlinben éltem. Ez segít abban, hogy lássam, milyen változtatások által lehetne élőbb és színesebb a környezetünk. 15 éve lakom a Városmajor mellett, mert szeretem ezt a környéket.
Készítettem a Sziget-híradót, részt vettem az első nagy bringás felvonulás (Critical Mass) kitalálásában és megszervezésében, az Open Film Fesztivál munkatársaként a Tilos Rádióval együtt indítottuk be a Kultiplex művészeti centrumot.
Drogprevenciós szakemberként járom az országot és vezetek beszélgetéseket középiskolásoknak, például a Gyáva című tantermi színdarab szakértőjeként. Szeretek beszélgetni az emberekkel a környék dolgairól, mert együtt több ötletünk van, amit érdemes megosztani egymással.

10 éve vezetem a Rehab Critical Mass mozgalmat, amely a fogyatékossággal élő emberek életminőség javításáért szervez láthatósági és részvételi programokat és ér el változásokat az érintettek mindennapjaiban. Most a Nyomik című dokumentumfilmemmel veszünk részt közönségtalálkozókon országszerte az érinett szereplőkkel.
Munkáimban a közös nevező mindig egy élhető város víziója, ahol a lakosok egymásra figyelve, egymással kommunnikálva tehetik életüket egészebbé és boldogabbá, ez pedig visszahat környezetükre, így gazdaságilag is aktívabbá és prosperálóbbá téve a várost, a városunkat. A kultúra és ehhez kapcsolodó események, programok és rendezvények felvirágoztatják a környéket és hosszútávon hatnak az egész régióra.
Részletes kerületi program itt:
Kampányvideó:
Elérhetőség: [email protected]
MKKP XII. kerület a Facebookon
A rendőrség, aki ott se volt – Egy XII. kerületi megölt milliárdos története
Ami még egy fideszes polgármester szerint is „Pokorni bulija” volt – Az Öveges program a Hegyvidéken
30 000 négyzetméteren épül két újabb lakópark a kerületben
Több bérleti díjjal tartozott egy önkormányzatnak az V. kerületi jegyző, mint a nő, akit kilakoltatott az önkormányzata
Elszívódtak a zebracsíkok a Királyhágó téren
Jó sok fát vágtak ki a Béla király úton, részben egy, a XII. kerületi önkormányzat tulajdonában levő telken.
Megbüntette a Közbeszerzési Döntőbizottság a XII. kerületi önkormányzatot




